Nano valymo kempinės 2 vnt (virtuvei)

Nano valymo kempinės 2 vnt (virtuvei)

Kempinės indams (plauti) ir virtuvei valyti, 2 vnt.

Daugiau informacijos

Towel_6
Nauja prekė

12,99 €

- +

Pirkdami šį produktą gautumėte 12 lojalumo taškų. Visas Jūsų perkamas krepšelis būtų vertas 12 lojalumo taškų kuriuos galėtumėte iškeisti į nuolaidų kuponą už 0,60 €.


 
Daugiau informacijos

Ar žinote, kas yra pagrindinis mikrobų šaltinis jūsų namuose? Nustebsite sužinoję, kad tai yra jūsų įprasta vienkartinė indų plovimo kempinė. Mokslininkai nustatė, kad kvadratiniame colyje įprastos vienkartinės kempinės indams plauti yra apie 10 milijonų bakterijų. Tai yra 200 000 kartų daugiau mikrobų nei ant tualeto dangčio! Taigi siūlome jums  „Nano Sponge®“ kempinę, kuri yra ne tik patvari, bet ir atspari bakterijoms. „Nano Sponge®“ savyje neturi metalo, taigi nesusidursite su rūdimis, ji yra tvirta, neatsiskiria dalimis kaip kitos pigios kempinės.  Nano Valymo Kempines galima naudoti ištisus mėnesius pakartotinai!

„Nano Sponges®“ kempinės  yra nepakeičiamos virtuvėje dirbant sunkius valymo darbus. Vienoje kempinės pusėje yra itin minkštas ir absorbuojantis patentuotas „Nanolon®“ pluoštas, o kitoje - specialiai austas, tvirtas „Nanolon®“ šveitiklis. Minkšta pusė gali būti naudojama stalviršių, plytelių, granito, nerūdijančio plieno, viryklės, langų, veidrodžių ir praktiškai bet kokio kieto paviršiaus valymui. Šveitiklis puikiai tinka plauti puodus, keptuves, tualetus ir kriaukles. Be to, šios kempinės yra didesnės, todėl, priešingai nei įprastos vienkartinės kempinės, jos turi didesnį paviršiaus plotą, kuris palengvina jūsų darbą.

Rekomenduojame vieną kempinę laikyti vonioje, o kitą - virtuvėje. Po savaitės naudojimo galite kempines sudėti į skalbimo mašiną, indų plovimo mašiną ar mikrobangų krosnelę ir taip jas išvalyti ir atnaujinti tolimesniam naudojimui. „NanoSponge®“ kempinių dėka įprasti valymo darbai taps ekologiškesni ir mažiau kenksmingi.

„NanoSponges®“ kempinės yra tvirtesnės, ilgaamžiškesnės ir efektyvesnės nei dauguma kempinių, naudojamų valymo įmonių.

Komplekte yra dvi didesnio dydžio „Nano Sponges®“ kempinės.

Palikti atsiliepimą

Nano valymo kempinės 2 vnt (virtuvei)

Kempinės indams (plauti) ir virtuvei valyti, 2 vnt.

Palikti atsiliepimą

likę 11 produktai(ų) toje pačioje kategorijoje:

Klientai pirkę šią prekę taip pat pirko:

Nėra prekių

Bus nustatytas Siuntimas
0,00 € PVM
0,00 € VISO

Kainos yra su PVM

Formuoti užsakymą