Kelioninis rankšluostis S

Rankšluostis sportui

Nauja, mažesnė kelioninio rankšluosčio versija!

Daugiau informacijos

Nauja prekė

14,99 €

Produktą turime.

- +

Pirkdami šį produktą gautumėte 14 lojalumo taškų. Visas Jūsų perkamas krepšelis būtų vertas 14 lojalumo taškų kuriuos galėtumėte iškeisti į nuolaidų kuponą už 0,70 €.


 
Daugiau informacijos

PRODUKTO APRAŠYMAS

Įvertinę klientų atsiliepimus, pristatome naują, kelioninio rankšluosčio mini versiją! Sukurtas specialiai išvykoms į gamtą ar sportuojant: nesvarbu ar išvykote savaitgaliui su šeima į gamtą, ar aktyviai ilsitės, sportuojate – šis produktas kaip tik Jums! Medžiaga sukurta naudojant specialią Nanotec technologiją, leidžiančia parūpinti kartu tvirtą ir švelnų, bei itin greitai džiūstantį pluoštą, pagamintą iš kruopščiai atrinktų ir preciziškai kombinuotų komponentų.

Šis rankšluostis gali būti naudojamas bet kokiai veiklai: kaip rankšluostis gamtoje, sportuojant arba antklodė vėsiu paros metu. Rankšluosčiui sušlapus nesijaudinkite – pagamintas iš specialaus mikropluošto, šis išdžius itin greitai, ir galėsite jį naudoti toliau!

PRODUKTO PRIVALUMAI

  • Sutvirtintas pluoštas – specialiai mikrolygmeniu sukryžiuotos nailono mikro skaidulos užtikrins didesnį audinio tvirtumą, atsparumą;
  • Sukurtas kad džiūtų greitai – nebereikės laukti valandų valandas..!;
  • S dydis – galėsite pasiimti su savimi nesukant galvos dėl užimamos vietos (90 x 50 cm);
  • Itin lengva medžiaga (puikiai tinka kelionėms, sportuojant);
  • Sukurtas naudojant gryną mikro pluoštą (75% poliesterio ir 25% poliamidų (nailono), apdorotų naudojant Nanotec technologiją);
  • Specialiu pigmentu nudažytas pluoštas puikiai tinka sugerti dideliam kiekiui drėgmės, nerizikuojant galimu dažų nuotėkiu;

NAUDOJIMAS

  1. Naudoti lengva: tiesiog mėgaukitės produkto privlaumais ir naudokitės pagal poreikį. Rankšluosčiui sudrėkus ar sušlapus, tiesiog palikite jį džiūti ant tiesioginių saulės spindulių (jei esate uždaroje patalpoje, pasirūpinkite, jog ši būtų gerai ventiliuojama).
  2. Audiniui išsipurvinus, tiesiog išskalaukite jį skalbimo mašinoje naudojant skalavimo (angl. rinsing) programą – skalbimui nenaudokite minkštiklių, ar ploviklių, sudėtyje turinčių detergentų.
  3. Ruošiantis kelionei, prieš supakuodami rankšluostį įsitikinkite, jog šis yra sausas.

PAPILDOMA INFORMACIJA: Gali būti skalbiamas naudojant ploviklius/valiklius be detergentų. Plovimui nenaudokite minkštiklio, taip pat ploviklių sudėtyje turinčių detergentų ir/ar acetatų, rūgščių.

DYDIS: 90 x 50 cm

Palikti atsiliepimą

Rankšluostis sportui

Nauja, mažesnė kelioninio rankšluosčio versija!

Palikti atsiliepimą

likę 19 produktai(ų) toje pačioje kategorijoje:

Klientai pirkę šią prekę taip pat pirko:

Nėra prekių

Bus nustatytas Siuntimas
0,00 € PVM
0,00 € VISO

Kainos yra su PVM

Formuoti užsakymą