Automobilio vėdinimo sistemos dezinfekantas (100 ml)

Oro sistemos valiklis/gaiviklis [PowerMaxx]

Klima Fresh valo bei dezinfekuoja jūsų automobilio oro kondicionavimo sistemą ir veiksmingai pašalina nemalonius kvapus. Pašalinamos bakterijos, sporos, pelėsiai bei mikro organizmai ir suteikiama ilgalaikė apsauga nuo jų atsinaujinimo.

Daugiau informacijos

35140-1
Nauja prekė

14,49 €

Šio produkto laikinai neturime Pirkti dovanų kuponą!

Informuoti paštu, kai gausime?

Praneškite kai bus!

Pirkdami šį produktą gautumėte 14 lojalumo taškų. Visas Jūsų perkamas krepšelis būtų vertas 14 lojalumo taškų kuriuos galėtumėte iškeisti į nuolaidų kuponą už 0,70 €.


 
Daugiau informacijos

Produkto savybės:

Ši valymo technologija garantuoja gaivų, švarų ir sveiką orą automobilio viduje. Net įranga, apmušalai ir kilimėliai dezinfekuojami, atnaujinami ir dezodoruojami.

Ši priemonė optimizuoja šaldymo funkciją ir prailgina oro kondicionavimo sistemos tarnavimo laiką. Klima Fresh nenuodingas, nesukeliantis alergijos ir jame naudojamas propelentas nėra degus.

Rekomenduojame intensyvų valymą su Klima Fresh kas 6 mėnesius.

 

Naudojimo paskirtis:

Klima Fresh buvo specialiai sukurtas lengvam ir patikimam oro kondicionavimo sistemų valymui bei dezinfekcijai automobiliuose, komerciniuose automobiliuose bei autobusuose. Taip pat jį galima naudoti biuro patalpose.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJOS:

 

1. Kondensato džiovinimas:

užkurkite variklį, išjunkite oro kondicionierių. Nustatykite oro cirkuliaciją ir maksimalų ventiliatoriaus galingumą bei temperatūrą, taip sistemai leiskite dirbti 5-10 minučių. Ši procedūra labai svarbi, nes drėgmė kondicionavimo sistemoje gali pakenkti valymo poveikiui.


2. Valymas:

padėkite Klima Fresh į priekinio keleivio kojų skyrių, atidarykite visas panelėje esančia ventiliacijos sklendes, įjunkite kondicionavimo sistemą ir nustatykite oro cirkuliaciją, maksimalią ventiliatoriaus galią ir minimalią temperatūrą. Nuleiskite svirtelę iki uždarymo pozicijos ir uždarykite duris. Po minutės valymo procesas bus baigtas. Leiskite oro kondicionavimo sistemai veikti dar 3-5 minutes, tada kruopščiai išvėdinkite automobilio vidų.


Dėmesio:

Pakuotėje didelis slėgis. Saugoti nuo saulės ir nelaikyti aukštesnėje nei 50 °C temperatūroje. Nepažeisti ir nedeginti net nepanaudojus. Nepurkšti į atvirą liepsną ar ant kaitrių medžiagų. Laikyti atokiai nuo užsiliepsnojimo šaltinių- nerūkyti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Sudedamosios dalys:

Dezinfekantai, kvapiosios medžiagos (citrinų kvapo).

Produkto talpa:

100 ml aerozolis

Palikti atsiliepimą

Oro sistemos valiklis/gaiviklis [PowerMaxx]

Klima Fresh valo bei dezinfekuoja jūsų automobilio oro kondicionavimo sistemą ir veiksmingai pašalina nemalonius kvapus. Pašalinamos bakterijos, sporos, pelėsiai bei mikro organizmai ir suteikiama ilgalaikė apsauga nuo jų atsinaujinimo.

Palikti atsiliepimą

 
Komentarai (1)
2018-08-06

Beveik metai laiko automobilyje išjungus oro kondicionierių pradėdavo sklisti blogas aitrus kvapas, kurį sukelia bakterijos. Po kokio pusvalandžio išsigaruodavo, bet kuo toliau tuo blogiau, kol automobilyje beveik neįmanoma važiuoti nepajungus kondicionieriaus. Jau nesitikėjau, kad kas gali padėti. Išbandžiau šią priemonę. Blogas kvapas dingo iškart ir jau beveik dvi savaitės, nesvarbu ar su pajungtu A/C ir išjungtu- jokio blogo kvapo! Net galvojau bus koks nors chemijos liekamas kvapas, po valymo, bet nieko! Lygiai taip pačiai kaip ir mano kitame naujasniame automobilyje, kuriame dar nepriaugę bakterijų ventiliacijos kanaluose.
P.S. Visai nereikia birbinti automobilio variklio 10 minučių. Tiesiog įjunkite degimą, paleiskite ventiliatorių stipriausiu pūtimu, nustatykite salono oro vidaus recirkuliaciją, nustatykite pūtimą visomis kryptimis (kad eitų oras per visus kanalus), nepamirškite patikrinti ar visos ventiliacijos atidarytos ir nustatykite žemiausią temperatūrą (nes bakterijos dauginasi ant garintuvo- šaldančio radiatoriaus), tai srautas cirkuliuos per patį bakterijų židinį.

  • Šis komentaras Jums naudingas?
  • (3) (0)

Parašykite savo atsiliepimą!

 
Produkto video
 
Saugos frazės
H222Ypač degus aerozolis.
H229Slėginis indas. Kaitinant gali sprogti.
H332Kenksminga įkvėpus.
P102Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
P210Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos arba kitų degimo šaltinių. Nerūkyti.
P211Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius.
P251Nepradurti ir nedeginti net panaudoto.
P410 + P412Saugoti nuo tiesioginės saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje nei 50 °C temperatūroje.
P501Turinį ir talpyklą šalinti remiantis vietoje galiojančiais teisės aktais ir regamentais.

likę 17 produktai(ų) toje pačioje kategorijoje:

Klientai pirkę šią prekę taip pat pirko:

Nėra prekių

Bus nustatytas Siuntimas
0,00 € PVM
0,00 € VISO

Kainos yra su PVM

Formuoti užsakymą