Inovatyvūs valymo sprendimai namuose
Didėjant ekologijos svarbai ir kreipiant vis didesnį dėmesį į tai, ką perkame ir vartojame, valymo reikmenų rinka taip pat nestovi vietoje. Daugumą valymo priemonių keičia universalūs, chemiškai (kiek tik įmanoma) neutralūs sprendimai – nišinius, konkretiems paviršiams skirtus valiklius keičia universalūs, rinkoje atsiranda itin kruopštaus valymo mikropluoštas, gebantis didelę valymo darbų dalį atlikti viso labo sudrėkintas vandeniu. Taip pat atsiranda valiklių koncentratai, kuriuos galima dozuoti pagal poreikį – jei paviršius užterštas, naudojamas stipresnės koncentracijos valiklis, o jei atliekama paprasta kasdieninė ruoša, naudojamas gerokai atskiestas koncentratas. Taip taupoma tiek priemonė, tiek aplinka.
Du valikliai visiems ruošos darbams
Mūsų įmonė, pasinaudodama savo daugiau nei 10 metų patirtimi ir praktika valymo sektoriuje, atrinko pačius optimaliausius ir efektyviausius valymo sprendimus. Visus valymo ir ruošos darbus galima suskirstyti pagal valomų nešvarumų/apnašų tipą į dvi grupes:
- Organinės kilmės apnašos (riebalai, maisto likučiai, dulkės, silikonai, vaškai, skaidulos, mikrobai, bioplėvelės)
- Neorganinės kilmės apnašos (dulkės, mineralinės apnašos, suodžiai, druskos, metalo dulkės, neorganinės kilmės apnašos)
Taigi – jei turime 2 tipų šalinamas apnašas (organines ir neorganines), ir jei jų nepavyksta pašalinti valant sausa ar sudrėkinta šluoste – jas galima pašalinti naudojant 2 tipų valiklius – organinių apnašų šalinimui (nuriebalintoją) ir neorganinių apnašų šalintoją (nukalkintoją). Tam tikslui siūlome 2 valiklius:
- ,,Nano Care” universalų valiklį – organinių apnašų šalinimui
- ,,Nano Care” kalkių valiklį – neorganinių, mineralinių apnašų šalinimui
Turint šiuos du produktus pasirūpinsite visų paviršių valymu. Valiklių veikliosios medžiagos yra perkamos iš JAV gamintojo, kuris siūlo itin aplinkai draugiškus komponentus. Mes taip pat pasirūpinome tuo, kad valiklių koncentracija būtų itin didelė – valikliai paruošti tokia koncentracija, kad tiktų pramoniniam valymui, t.y. itin sunkių apnašų šalinimui.
Todėl, jei valote ne itin užterštus valiklius, buteliukyje esantį valiklį galima drąsiai skiesti, pvz. jei naudojate valiklį nuvalyti pirštų antspaudams nuo stiklo, valiklio koncentracija bus netgi per stipri – galite atskiesti valiklį 5-7 kartus ir tuomet naudoti stiklų valymui. Jei valote riebalus virtuvėje nuo plytelių, valiklį galima skiesti 2-3 kartus ir tada naudoti. Jei pas jus labai kalkėtas vanduo, tuomet rekomenduojame naudoti distiliuotą, nukalkintą vandenį.
Taip pat rekomenduojame sunaudojus valiklius jų buteliukų neišmesti, o panaudoti skiedimui. Taip galėsite pasidaryti skirtingos koncentracijos valiklius priklausomai nuo valomų nešvarumų intensyvumo ir sunkumo.
Kaip nušveisti kalkes ir degėsius be vargo
Dar viena mūsų siūloma naujiena yra ,,Nano Care” šveistukai, kuriuos pagaminome 2 tipų:
- su kempinėle (lygių paviršių valymui)
- metalo vilnos šveistuką (nelygių paviršių valymui)
Šveistukų paskirtis – stiklinių, keramikinių, glazūruotų ir metalinių paviršių šveitimas pasitelkiant abraziją ir biomuilą – tačiau saugant patį valomą paviršių nuo subraižymo. Jei valote pridegusį puodą, grilio groteles, metalinio gartraukio korpusą – naudokite metalo vilnos šveistuką. Jei valote kaitlentę arba dušo kabinos stiklą, tuomet patogiausia naudoti kempinėlę su metalo šereliais. Kempinėlės puikiai šalins kalkes ir kitas įprastai sunkiai nuvalomas apnašas vos sudrėkinus vandeniu.
Keletas patarimų naudojant:
- nenaudokite minkštesnių už metalą paviršių valymui (pvz. plastikinių, lakuotų, dažytų ir pan.), nes metalo vilna nebraižo tik metalinių ar keramikinių paviršių.
- naudojant visuomet būtina suvilgyti vandeniu. valant sausai, šveistukas/kempinėlė neveiksmingi, taip pat atsiranda tikimybė suraižyti valomą paviršių.
- po panaudojimo visą nuvalytą paviršių pakartotinai nuvalykite drėgna (ir galiausiai sausa) šluoste.
- nereikia kempinėlės/šveistuko plauti – užtenka gerai iškratyti vandenį ir padėti sausoje vietoje. Nedžiovinama ir nuolat drėgnai laikoma kempinėlė/šveistukas gali pradėti rūdyti.
- nebijokite eksperimentuoti – židinio stiklas, orkaitės grotelės – netgi lengvo lydinio ratlankiai (jei nedažyti ir nelakuoti) – šveistukai/kempinėlės puikiai atliks savo darbą.